Adopcje

Przeżyć życie, poświęcając je innym - WARTO, TRZEBA, NALEŻY

Jak umieścić ogłoszenie na stronie? - instrukcje

MALUCHY CZEKAJĄ NA DOM

MALUCHY CZEKAJĄ NA DOM

MALUCHY CZEKAJĄ NA DOM (sunia - matka jest umówiona z nami na sterylizację) Na początku grudnia przygarnęłyśmy z córką niedużą suczkę. Nie wyglądała zbyt zdrowo, miejscami na grzbiecie nie miała sierści, ale nie chciała wejść do samochodu więc wizytę u weterynarza odłożyłyśmy na później. Pod koniec grudnia zrobiła się grubsza, sąsiedzi stwierdzili, że będzie miała szczeniaki i radzili odwieźć ją do schroniska. Postanowiłyśmy z córką jednak jej pomóc, sunia jest bardzo spokojna i szybko się do nas przyzwyczaiła. 14 stycznia oszczeniła się w garażu, przeniosłyśmy ją ze szczeniakami najpierw do domu, a po 2 tygodniach do budy na zadaszonym i osłoniętym tarasie. Od początku szukamy dla nich domu, ale na wsi suczki nie mają szans, tutaj ludzie wolą psy. Abi ma 4 córki, białą, czarną, brązową i mieszaną. Proszę o pomoc w znalezieniu dla nich domu, pozdrawiam. Anna W.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Szczeniak

Szczeniak

PILNE !!!! Piesek z Lublina potrzebuje pomocy. Szczeniak, brązowo-czarny, szorstko włosy i bardzo radosny, znaleziony na ul. Skowronkowej os. Sławin. Tel.530108109

tel. kontaktowy: 530 108 109

Czarna Kicia

Czarna Kicia

TA CZARNA KICIA PRZYNIESIE SZCZĘŚCIE Kotka ścigana przez osiedlowych pijaczków i łobuzów szuka domu z ogródkiem i kochanych ludzi. Wysterylizowana 514155042 Lublin

tel. kontaktowy: 530 108 109

Kociaczki

Kociaczki

Bardzo chore i zabiedzone trzy kociaczki(rodzeństwo) trafiły do naszej przychodni. Przyniosła je młoda dziewczyna, która znalazła je na posesji z której wyprowadził się właściciel , a kociaki skazał na śmierć, nadchodziła zima chore głodne koty nie miały szans na przetrwanie. Koty obecnie są zdrowe i zadbane. Koteczka została wysterylizowana,a jej dwaj bracia wykastrowani. Kociaki są przemiłe i bardzo pragną kontaktu z człowiekiem .

tel. kontaktowy: 530 108 109

Suczki

Suczki

CZY PAMIĘTACIE BEZDOMNĄ SUNIĘ KTÓRA URODZIŁA 8 MALUCHÓW W NORZE KTÓRĄ SOBIE WYGRZEBAŁA ? Matka sunia została już wysterylizowana przez Lubelski Animals i zamieszkała u naszej Justynki. Sześć maluszków znalazło dobre domy, pozostały jeszcze dwa podrośnięte urwisy . Są to sunie , które ważą ok 6 kg i maja 6 miesięcy. Szukamy im dobrych domów.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Nugat

Nugat

Nugat jest młodym psem (ocenianym na ok 4 lata) wesołym, energicznym, ciekawskim. W domu tymczasowym, w którym przebywa od 6 listopada, mieszka z dwoma kotami, z którymi żyje w zgodzie. Bardzo szybko się uczy- przyzwyczaił się do wielu rzeczy które na początku były dla niego całkiem obce, typu klatka schodowa, odkurzacz, telewizor, zasłanianie zasłon. Najprawdopodobniej nigdy nie mieszkał w domu... Załatwia swoje potrzeby na dworze, potrafi dosyć długo „wytrzymać” a także sygnalizuje chęć wyjścia na dwór. Umie zostawać sam w domu, w klatce. Wszelkie zabawy, ćwiczenia węchowe, gryzaki różnego rodzaju są mu obce, trzeba go tego nauczyć bo nie wie o co chodzi. Chodzenie na smyczy wychodzi mu różnie;) trzeba na pewno je podszlifować, bo ma chłopak siłę. Bardzo lubi też wszystkie przedmioty należące do ludzi, lubi je sobie sam brać i podgryzać- ale jest to do wypracowania:) Chętnie i ładnie jeździ samochodem ( oczywiście jako pasażer nie kierowca :P) Nugat jest także psem wybrednym i sam decyduje kogo polubi a kogo nie:) Nasze serca podbił i z wzajemnością się polubiliśmy. Cieszy się do nas, uwielbia nasze głaskanie, tak samo jak swojej opiekunki, ale nie kocha tak każdego... Nugat wybiera sobie ludzi. Wobec jednych jest obojętny, wobec drugich przyjaźnie nastawiony, a niektórych owarkuje i potrafi też pójść o krok dalej... Jest psem po przejściach, nie znamy jego przeszłości, a niestety widać po jego zachowaniu, że nie była ona lekka. Nugat ma duży dystans szczególnie do mężczyzn, gdy czuje się zagrożony okazuje to często warczeniem. Na pewno trzeba by było nad tym popracować. Nugat to pojętny i chętny do współpracy psiak. Osoba, która przyjmie go pod dach i do serca powinna zdawać sobie sprawę z tego, że będzie potrzebna regularna współpraca z behawiorystą. Nugata trzeba nauczyć zaufania do opiekuna, słuchania się go, zwracania uwagi na spacerach, podstawowych poleceń. To jest pies dla pewnej siebie, silnej psychicznie i cierpliwej osoby. Do nowego domku Nugacik nie pójdzie z pustymi łapkami:) Mamy dla niego całą wyprawkę, a w niej: - pomoc behawiorysty (o ile domek znajdzie się w Lublinie) - darmowy kurs posłuszeństwa w Active-dog - obroże, smycz, miski - wór karmy, gryzaki, smakołyki Tym czasowa opiekunka przetrzyma Nugata do czasu...a no właśnie nie wiadomo ile jeszcze tego czasu będzie potrzebował... Nie mamy innej opcji dla Nugata:( jedyna opcja to schronisko...Emotikon frown Nie stać nas na hotelik dla niego, już dług w klinice przewyższa nasze możliwości:( Agnieszka mimo, że i tak już przewróciła swoje życie do góry nogami, zrezygnowała dla niego z wielu rzeczy, nie ma serce go oddać do schroniska. Za co jej serdecznie DZIEKUJEMY! Ale wiemy też, że od stycznia podjęła się wielu nowych zadań z myślą, że Nugat do tego czasu znajdzie domek...I co teraz kochani mamy robić? Domek stały potrzebny na gwałt!

tel. kontaktowy: 530 108 109

Burasek

Burasek

Burasek szuka spokojnego domu. Wiek ok 1 rok, wykastrowany, odrobaczony, korzysta z kuwety. Kiedyś był zdrowy ale spotkało go podwójne zło. Został wyrzucony na ulicę a potem wypadek , który spowodował, że kuleje na łapkę.Zło już poznał , czas na miłość. Lublin tel. 664475147 Zwracam się z prośbą o udostępnienie ogłoszenia na Stronie Lubelski Animals. W imieniu BuRysia dziękujemy.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Bezdomna sunia i jej dzieciaczki

Bezdomna sunia i jej dzieciaczki

BEZDOMNA SUNIA I JEJ 8 DZIECI SZUKAJĄ DOMÓW. Dobrze wiemy jaki los czeka na zwierzęta w schronisku, dlatego też prosimy o pomoc. Czarna suczka, która błąkała się przy trasie Łęczna-Lublin, dokładnie Kol. Trębaczów, gdzie mieszkam. Suczka była nieufna, ale przychodziła na karmienie, potem znów znikała. Odkryliśmy, że suka oszczeniła się przy naszym ogrodzeniu.Maluchów jest 8, jeden piesek reszta suczki. Zabraliśmy ją do budy (mamy owczarka niemieckiego, który chętnie ją odstąpił . Nie ukrywam, że będzie to dla nas kłopot, nie możemy ich zatrzymać, wśród znajomych również nie znajdę dla nich domów. Suką chętnie się zaopiekujemy, zdążyliśmy ją już w miarę oswoić i mam nadzieję, że nie będzie uciekać. Wieku suni nie znam, ale wygląda na młodego psiaka. Ze szczeniakami nie ma kłopotu, sunia zajmuje się nimi super. Osoby zainteresowana adopcją, prosimy o kontakt tel 530108109

tel. kontaktowy: 530 108 100

Piesek szuka domu

Piesek szuka domu

PIESEK SZUKA DOMU Dnia 25.01 w okolicach szpitala wojewódzkiego znalazłam małego pieska (ok. 4-5 miesięcy). Piesek jest czysty, zadbany oraz bardzo grzeczny, jednak prawdopodobnie został porzucony (był przez dłuższy czas zamknięty w klatce schodowej, a także nie posiada żadnej obroży). Ze względu na brak warunków poszukuję dla niego właściciela o dobrym sercu lub domu zastępczego.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Bezdomna sunia i szczeniaki

Bezdomna sunia i szczeniaki

Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Wąwolnicy szukają ratunku dla bezdomnej suni, która oszczeniła się w stodole u ich podopiecznego i ma 10 szczeniąt. Szukają dla niej i dla piesków nowych domów. Jak sunia się trochę oswoi ( panicznie się boi ludzi), przywiozą do lecznicy Lubelskiego Animalsa na sterylizację. Pieski są w miejscowości Łopatki w gminie Wąwolnica, matka ich to wilczur o ciemnych kolorach, łagodna i przestraszona. Bardzo proszą o pomoc w szukaniu domu dla psiej rodziny, a szczególnie dla małych podopiecznych.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Sunia

Sunia

Dobrze wiemy jaki los czeka na zwierzęta w schronisku, dlatego też prosimy o pomoc. Czarna suczka, która błąkała się przy trasie Łęczna-Lublin, dokładnie Kol. Trębaczów, gdzie mieszkam, suczka była nieufna, ale przychodziła na karmienie, potem znów znikała. W niedzielę rano odkryliśmy, że oszczeniła się przy naszym ogrodzeniu, szczeniąt jest 8. Zabraliśmy ją do budy (mamy owczarka niemieckiego, który chętnie ją odstąpił . Nie ukrywam, że będzie to dla nas kłopot, nie możemy ich zatrzymać, wśród znajomych również nie znajdę dla nich domów. Suką chętnie się zaopiekujemy, zdążyliśmy ją już w miarę oswoić i mam nadzieję, że nie będzie uciekać. Wieku suni nie znam, ale wygląda na młodego psiaka, a szczeniaczki niepełny tydzień, na razie nie ma większego kłopotu, bo sunia zajmuje się nimi super, karmi. Przebywają w budzie, dobrze, że nie ma dużego mrozu. Prześlę niedługo zdjęcia. Jeszcze raz dzięki wielkie, pozdrawiam. Osoby zainteresowana prosimy o tel 530108109 ,jesteśmy w kontakcie z opiekunką psiej rodzinki.Sunia

tel. kontaktowy: 530108109

Buraska

Buraska

Śliczna, sympatyczna bura koteczka szuka domu, takiego na dobre i na złe, jednym słowem na całe swoje kocie życie. Jest zdrowa, odrobaczona, załatwia się do kuwety.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Kotki

Kotki

Zdrowe, odrobaczone i wysterylizowane kociaki czekają na swoje domy

tel. kontaktowy: 530-108-109

Klara

Klara

W Animalsie jest od 4 lat, od małego kociaka. Najwyższa pora znaleźć prawdziwy dom. Taki lekko Grumpy Cat z mordki, nie udało mi się zrobić zdjęcia żeby wyszła milej, ale serio jest świetną kotą. Przewraca się na plecki, daje się głaskać po brzuszku, dopomina się o pieszczoty:) Jest zdrowa, wysterylizowna i jak najbardziej gotowa do adopcji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

FUNGA

FUNGA

Ciekawska, wpatrzona w człowieka wielkimi oczami, czeka aż ktoś zabierze ją do domu. (Na zdjęciu gdzie są dwie kotki Funga to ta bardziej z przodu.)

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lord

Lord

Doskonale czarny, wyniosły i dostojny, a przede wszystkim, jak to kot - niezależny. Prawdziwy Lord. Ale pod tym czarnym futrem i udawaną postawą niedostępnego kryje się kochające serduszko. Lord najlepiej czułby się w towarzystwie innych kotów, w domu w którym nikt nie byłby w stosunku dla niego natarczywy. Potrzebuje czasu żeby zaufać.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lancet

Lancet


Lancet został przyniesiony z placu budowy przez dzieci, razem ze swoim rodzeństwem kiedy był jeszcze malutki. Czeka na kochających ludzi, którzy zabiorą go do domu. Lancet jest po zabiegu kastracji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Muszka

Muszka

Muszka jest typowym dachowcem. W naszej kociarni czeka właśnie na miłośnika rasy buraska pospolitego:)

tel. kontaktowy: 530108109

Blanka

Blanka


Wiem, że na pewno każdy chciałby mieć małego słodkiego kociaczka, a ja nic nie poradzę na to, że już urosłam. Mogę Cię jednak zapewnić, że nie mam jeszcze nawet roku i przede mną wiele kocich lat w których każdego dnia będę się odwdzięczać całym serduszkiem za podarowany dom! No to kiedy po mnie przyjeżdżasz?

tel. kontaktowy: 530 108 109

Jak umieścić ogłoszenie na stronie?

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby oddać jakiegoś zwierzaka do adopcji, do przesyłania zgłoszeń na nasz "adopcyjny" adres email: adopcje@animals.lublin.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię zwierzaka,
  • co najmniej jedno zdjęcie,
  • krótki opis (2-5 zdań),
  • dane tymczasowego właściciela: imię, nazwisko, adres (dane właściciela nie będą umieszczone na stronie),
  • numer telefonu nie jest wymagany, ale - umieszczony przy ogłoszeniu - na pewno ułatwi kontakt z Ogłoszeniodawcą.

Po zaakceptowaniu, ogłoszenie adopcyjne znajdzie się na tej stronie. Chętni do zaadoptowania zwierzaka będą mogli wysłać maila do Ogłoszeniodawcy poprzez formularz na stronie.