Adopcje

Przeżyć życie, poświęcając je innym - WARTO, TRZEBA, NALEŻY

Jak umieścić ogłoszenie na stronie? - instrukcje

Cekin

Cekin

Towarzyski kocurek, chętnie się bawi, doprasza się o pieszczoty. Komu skradnie serduszko?

tel. kontaktowy: 530 108 109

Maszka

Maszka

Przemiła, super kontaktowa kotka, chętna do zabawy, doprasza się o pieszczoty :)

tel. kontaktowy: 530 108 109

Gerard

Gerard

Zdrowy, wykastrowany kocurek szuka domu :)

tel. kontaktowy: 530 108 109

Miłka

Miłka

Koteczka po sterylizacji, czeka na kochający dom!

tel. kontaktowy: 530 108 109

Tunika

Tunika

Planując adopcję większość rozgląda się za kilkutygodniowym maluszkiem. My natomiast chcemy przekonać Was, że warto wziąć pod uwagę przygarnięcie dorosłego kota, patrząc chociażby na to, że młodzieńcze wybryki mają już za sobą. Poza tym możemy już określić ich osobowość i temperament i podpowiedzieć, które z nich będą leżeć spokojnie na kolanach, które wymagają poświęcenia więcej uwagi, a które są wiecznymi kociętami i mimo swojego wieku mogą zrzucać doniczki z parapetów i potrzebują cierpliwszych właścicieli. Dorosłe koty są już wysterylizowane/wykastrowane, więc zabezpieczenie przed ewentualnym potomstwem mamy już za sobą. Koty żyją długo, więc przed Wami jeszcze kilkanaście wspaniałych lat z mruczącym przyjacielem, nie pozwólmy by te koty spędziły te lata bez swojego człowieka. Wspaniali towarzysze, a także wdzięczni modele czekają na własne, kochające domy.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Czarna

Czarna

Czarna to piękna kociczka, niecierpliwie czekająca na swój własny dom i kochających właścicieli.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Maxio

Maxio

NIEWIDOMY MAXIO NIE TRACI NADZIEI NA DOBRY DOM. Dla przypomnienia, Max to wyżeł niemiecki szorstkowłosy w wieku ok 1 roku. Dopadła go choroba genetyczna, która powoduje ślepotę w 1 lub 8 roku życia. ( Jest po badaniach u prof. Balickiego ). Właścicielem psa był z pewnością myśliwy, dla którego niewidomy pies jest rzeczą zbędną. Przed wyrzuceniem Maxa w środku zimy, wydarł mu z ucha częściowo tatuaż, aby zatrzeć wszelkie ślady. Przerażony, głodny i zmarznięty pies błąkał się przez wiele dni w jednej z pod lubelskich wsi. Max jest wspaniałym psem, bardzo zrównoważony i mądry. Pięknie chodzi na smyczy, bez problemów porusza się w pomieszczeniu i na dworze. Bardzo grzeczny, nie skomli, nie wyje , bardzo grzeczny. Na spacerkach załatwia swoje potrzeby. Lecz największym jego cierpieniem jest brak stałego kontaktu z człowiekiem. Maxio jest już wykastrowany, zaczipowany, odrobaczony i zaszczepiony . Czeka już tylko na swój dom z którego nigdy więcej nie zostanie wyrzucony jak śmieć. Tel.530108109

tel. kontaktowy: 530 108 109

Zawoj

Zawoj

PILNIE POSZUKUJEMY DOMKU DLA ZAWOJA Z POD LUBELSKIEGO PRZYTULISKAI. Łagodny pies - Zawój, szuka domu, ma jeden rok. Ma spokojne usposobienie i pilnie strzeże domostwa. Będzie idealnym przyjacielem i obrońcą Twojej rodziny. TEL. KONTAKTOWY - 530108109

tel. kontaktowy: 530 108 109

Sunie

Sunie

SUNIE Z POD LUBELSKIEGO PRZYTULISKA BARDZO POTRZEBUJĄ DOMÓW Dwie suczki, po sterylizacji w Przychodni Lubelskiego Animalsa ,szukają domu. Odważna - ta po lewej, ma 3 lata, odstraszy nieproszonych gości, a Bronzi - po prawej - ma 2 lata, rozbawi każdego z domowników. Tworzymy zgrany duet, ale dla dobrego Pana zniesiemy rozłąkę. Przygarnij nas Emotikon smile tel: 530108109 - blisko Lublina

tel. kontaktowy: 530 108 109

Czarna Kicia

Czarna Kicia

TA CZARNA KICIA PRZYNIESIE SZCZĘŚCIE Kotka ścigana przez osiedlowych pijaczków i łobuzów szuka domu z ogródkiem i kochanych ludzi. Wysterylizowana 514155042 Lublin

tel. kontaktowy: 530 108 109

Kociaczki

Kociaczki

Bardzo chore i zabiedzone trzy kociaczki(rodzeństwo) trafiły do naszej przychodni. Przyniosła je młoda dziewczyna, która znalazła je na posesji z której wyprowadził się właściciel , a kociaki skazał na śmierć, nadchodziła zima chore głodne koty nie miały szans na przetrwanie. Koty obecnie są zdrowe i zadbane. Koteczka została wysterylizowana,a jej dwaj bracia wykastrowani. Kociaki są przemiłe i bardzo pragną kontaktu z człowiekiem .

tel. kontaktowy: 530 108 109

Suczki

Suczki

CZY PAMIĘTACIE BEZDOMNĄ SUNIĘ KTÓRA URODZIŁA 8 MALUCHÓW W NORZE KTÓRĄ SOBIE WYGRZEBAŁA ? Matka sunia została już wysterylizowana przez Lubelski Animals i zamieszkała u naszej Justynki. Sześć maluszków znalazło dobre domy, pozostały jeszcze dwa podrośnięte urwisy . Są to sunie , które ważą ok 6 kg i maja 6 miesięcy. Szukamy im dobrych domów.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Kotki

Kotki

Zdrowe, odrobaczone i wysterylizowane kociaki czekają na swoje domy

tel. kontaktowy: 530-108-109

Klara

Klara

W Animalsie jest od 4 lat, od małego kociaka. Najwyższa pora znaleźć prawdziwy dom. Taki lekko Grumpy Cat z mordki, nie udało mi się zrobić zdjęcia żeby wyszła milej, ale serio jest świetną kotą. Przewraca się na plecki, daje się głaskać po brzuszku, dopomina się o pieszczoty:) Jest zdrowa, wysterylizowna i jak najbardziej gotowa do adopcji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

FUNGA

FUNGA

Ciekawska, wpatrzona w człowieka wielkimi oczami, czeka aż ktoś zabierze ją do domu. (Na zdjęciu gdzie są dwie kotki Funga to ta bardziej z przodu.)

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lord

Lord

Doskonale czarny, wyniosły i dostojny, a przede wszystkim, jak to kot - niezależny. Prawdziwy Lord. Ale pod tym czarnym futrem i udawaną postawą niedostępnego kryje się kochające serduszko. Lord najlepiej czułby się w towarzystwie innych kotów, w domu w którym nikt nie byłby w stosunku dla niego natarczywy. Potrzebuje czasu żeby zaufać.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lancet

Lancet


Lancet został przyniesiony z placu budowy przez dzieci, razem ze swoim rodzeństwem kiedy był jeszcze malutki. Czeka na kochających ludzi, którzy zabiorą go do domu. Lancet jest po zabiegu kastracji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Muszka

Muszka

Muszka jest typowym dachowcem. W naszej kociarni czeka właśnie na miłośnika rasy buraska pospolitego:)

tel. kontaktowy: 530108109

Blanka

Blanka


Wiem, że na pewno każdy chciałby mieć małego słodkiego kociaczka, a ja nic nie poradzę na to, że już urosłam. Mogę Cię jednak zapewnić, że nie mam jeszcze nawet roku i przede mną wiele kocich lat w których każdego dnia będę się odwdzięczać całym serduszkiem za podarowany dom! No to kiedy po mnie przyjeżdżasz?

tel. kontaktowy: 530 108 109

Jak umieścić ogłoszenie na stronie?

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby oddać jakiegoś zwierzaka do adopcji, do przesyłania zgłoszeń na nasz "adopcyjny" adres email: adopcje@animals.lublin.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię zwierzaka,
  • co najmniej jedno zdjęcie,
  • krótki opis (2-5 zdań),
  • dane tymczasowego właściciela: imię, nazwisko, adres (dane właściciela nie będą umieszczone na stronie),
  • numer telefonu nie jest wymagany, ale - umieszczony przy ogłoszeniu - na pewno ułatwi kontakt z Ogłoszeniodawcą.

Po zaakceptowaniu, ogłoszenie adopcyjne znajdzie się na tej stronie. Chętni do zaadoptowania zwierzaka będą mogli wysłać maila do Ogłoszeniodawcy poprzez formularz na stronie.