Adopcje

Przeżyć życie, poświęcając je innym - WARTO, TRZEBA, NALEŻY

Jak umieścić ogłoszenie na stronie? - instrukcje

Piesek szuka domu

Piesek szuka domu

PIESEK SZUKA DOMU Dnia 25.01 w okolicach szpitala wojewódzkiego znalazłam małego pieska (ok. 4-5 miesięcy). Piesek jest czysty, zadbany oraz bardzo grzeczny, jednak prawdopodobnie został porzucony (był przez dłuższy czas zamknięty w klatce schodowej, a także nie posiada żadnej obroży). Ze względu na brak warunków poszukuję dla niego właściciela o dobrym sercu lub domu zastępczego.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Bezdomna sunia i szczeniaki

Bezdomna sunia i szczeniaki

Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Wąwolnicy szukają ratunku dla bezdomnej suni, która oszczeniła się w stodole u ich podopiecznego i ma 10 szczeniąt. Szukają dla niej i dla piesków nowych domów. Jak sunia się trochę oswoi ( panicznie się boi ludzi), przywiozą do lecznicy Lubelskiego Animalsa na sterylizację. Pieski są w miejscowości Łopatki w gminie Wąwolnica, matka ich to wilczur o ciemnych kolorach, łagodna i przestraszona. Bardzo proszą o pomoc w szukaniu domu dla psiej rodziny, a szczególnie dla małych podopiecznych.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Psia rodzina

Psia rodzina

TA POCZCIWA SUKA I JEJ DWIE CÓRKI poszukują dobrych domów. Matka jest wielu ok. 3 lat, a szczeniaki maja ponad pół roku, są bardzo grzeczne i zrównoważone. Cała psia rodzina została porzucona przy ruchliwej trasie i błąkała się po wsiach między Lublinem, a Chełmem. Były przeganiana przez ludzi, wygłodzone i wychudzone desperacko żebrały o pokarm. Pomóżmy im odmienić ich ciężki los. Tel. 530108109 (5 zdjęć)

tel. kontaktowy: 530108109

Sunia

Sunia

Dobrze wiemy jaki los czeka na zwierzęta w schronisku, dlatego też prosimy o pomoc. Czarna suczka, która błąkała się przy trasie Łęczna-Lublin, dokładnie Kol. Trębaczów, gdzie mieszkam, suczka była nieufna, ale przychodziła na karmienie, potem znów znikała. W niedzielę rano odkryliśmy, że oszczeniła się przy naszym ogrodzeniu, szczeniąt jest 8. Zabraliśmy ją do budy (mamy owczarka niemieckiego, który chętnie ją odstąpił . Nie ukrywam, że będzie to dla nas kłopot, nie możemy ich zatrzymać, wśród znajomych również nie znajdę dla nich domów. Suką chętnie się zaopiekujemy, zdążyliśmy ją już w miarę oswoić i mam nadzieję, że nie będzie uciekać. Wieku suni nie znam, ale wygląda na młodego psiaka, a szczeniaczki niepełny tydzień, na razie nie ma większego kłopotu, bo sunia zajmuje się nimi super, karmi. Przebywają w budzie, dobrze, że nie ma dużego mrozu. Prześlę niedługo zdjęcia. Jeszcze raz dzięki wielkie, pozdrawiam. Osoby zainteresowana prosimy o tel 530108109 ,jesteśmy w kontakcie z opiekunką psiej rodzinki.Sunia

tel. kontaktowy: 530108109

Buraska

Buraska

Śliczna, sympatyczna bura koteczka szuka domu, takiego na dobre i na złe, jednym słowem na całe swoje kocie życie. Jest zdrowa, odrobaczona, załatwia się do kuwety.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Zguba

Zguba

NOWOROCZNA ZGUBA, MOŻE KTOŚ JĄ SZUKA ??? W czwartek rano tj. 1.01.2015r. przed drzwiami w Dominowie znalazłem młodą suczkę. Jest bardzo przyjazna i wdzięczna, cały czas szuka kontaktu z ludźmi. Pokazuje, kiedy chce wyjść na dwór. Szukam dla niej domu, zainteresowanych proszę o kontakt 604 313 577.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Kropeczka

Kropeczka

TO JUŻ KOLEJNA SUNIA WYJĘTA Z NORY, w której urodziła bezdomna suka 8 szczeniąt . KROPECZKA czeka w naszej lecznicy na swój nowy dobry dom. Kropka ma juz skończone 8 tygodni i wazy niewiele ponad kilogram.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Kotki

Kotki

Zdrowe, odrobaczone i wysterylizowane kociaki czekają na swoje domy

tel. kontaktowy: 530-108-109

Śliniak

Śliniak

Kot, samiec, w wieku ok. 2-3 lat. Trafił do przychodni "Lubelskiego Animalsa" z uwagi na ropień w jamie ustnej. Obecnie ma się świetnie, nie ma żadnych śladów choroby. Jest ciekawskim i gadatliwym kotem. Lubi pieszczoty. Czeka na "swojego człowieka".

tel. kontaktowy: 530 108 109

Suzi

Suzi

Trafiła do Przychodni "Lubelskiego Animalsa" kilka tygodni temu, ponieważ przypałętała się na posesję jednego z lubelskich warsztatów samochodowych, gdzie groziło niebezpieczeństwo z uwagi na ruch samochodów. Została wysterylizowana na koszt naszego Stowarzyszenia. Obecnie ma się świetnie, zamieszkała z innymi kotami do adopcji, ale czeka na prawdziwy dom. Ma około 1,5 roku, jest bardzo miła i przymila się do ludzi. Potrzebuje stałego domu.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Klara

Klara

W Animalsie jest od 4 lat, od małego kociaka. Najwyższa pora znaleźć prawdziwy dom. Taki lekko Grumpy Cat z mordki, nie udało mi się zrobić zdjęcia żeby wyszła milej, ale serio jest świetną kotą. Przewraca się na plecki, daje się głaskać po brzuszku, dopomina się o pieszczoty:) Jest zdrowa, wysterylizowna i jak najbardziej gotowa do adopcji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

FUNGA

FUNGA

Ciekawska, wpatrzona w człowieka wielkimi oczami, czeka aż ktoś zabierze ją do domu. (Na zdjęciu gdzie są dwie kotki Funga to ta bardziej z przodu.)

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lord

Lord

Doskonale czarny, wyniosły i dostojny, a przede wszystkim, jak to kot - niezależny. Prawdziwy Lord. Ale pod tym czarnym futrem i udawaną postawą niedostępnego kryje się kochające serduszko. Lord najlepiej czułby się w towarzystwie innych kotów, w domu w którym nikt nie byłby w stosunku dla niego natarczywy. Potrzebuje czasu żeby zaufać.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lancet

Lancet


Lancet został przyniesiony z placu budowy przez dzieci, razem ze swoim rodzeństwem kiedy był jeszcze malutki. Czeka na kochających ludzi, którzy zabiorą go do domu. Lancet jest po zabiegu kastracji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Muszka

Muszka

Muszka jest typowym dachowcem. W naszej kociarni czeka właśnie na miłośnika rasy buraska pospolitego:)

tel. kontaktowy: 530108109

Blanka

Blanka


Wiem, że na pewno każdy chciałby mieć małego słodkiego kociaczka, a ja nic nie poradzę na to, że już urosłam. Mogę Cię jednak zapewnić, że nie mam jeszcze nawet roku i przede mną wiele kocich lat w których każdego dnia będę się odwdzięczać całym serduszkiem za podarowany dom! No to kiedy po mnie przyjeżdżasz?

tel. kontaktowy: 530 108 109

Jak umieścić ogłoszenie na stronie?

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby oddać jakiegoś zwierzaka do adopcji, do przesyłania zgłoszeń na nasz "adopcyjny" adres email: adopcje@animals.lublin.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię zwierzaka,
  • co najmniej jedno zdjęcie,
  • krótki opis (2-5 zdań),
  • dane tymczasowego właściciela: imię, nazwisko, adres (dane właściciela nie będą umieszczone na stronie),
  • numer telefonu nie jest wymagany, ale - umieszczony przy ogłoszeniu - na pewno ułatwi kontakt z Ogłoszeniodawcą.

Po zaakceptowaniu, ogłoszenie adopcyjne znajdzie się na tej stronie. Chętni do zaadoptowania zwierzaka będą mogli wysłać maila do Ogłoszeniodawcy poprzez formularz na stronie.