Adopcje

Przeżyć życie, poświęcając je innym - WARTO, TRZEBA, NALEŻY

Jak umieścić ogłoszenie na stronie? - instrukcje

2,5 miesięczne sunie

2,5 miesięczne sunie

[18.04.2014] Sunie dla których szukam domu znalazłam w stercie słomy w szczerym polu. Małe mają około 2,5 miesięcy. Są słodkie i kochane. Jedzą już same ale od czasu do czasu piją od mamy. Sunia matka jest nieufna i płochliwa. Myślę, że potrzebuje trochę czasu aby móc znowu zaufać człowiekowi. Karmię ją i małe od 2 tygodni. Potrzebuję dla nich domu stałego lub tymczasowego natychmiast, miejsce w którym się znajdują jest niebezpieczne. Dowiedziałam się że sunia matka była bita i przeganiana gdyż wyciągała okolicznym kury z gospodarstw. Ponadto duża sunia jest najdoskonalszym przykładem pięknego macierzyństwa jaki kiedykolwiek widziałam. Kiedy maluchy podchodzą do jej miski – odchodzi i pozwala im się najeść – choć dla niej miało by nic nie zostać. Gdy zbliża się ktoś obcy do sterty, bardzo się denerwuje i głośno szczeka. Na początku ciągle zakopywała jedzenie. Może znajdzie się wśród Was ktoś kto da tym maluchom i ich mamie dobry ciepły dom. Gdzie nie będą drżały z zimna i głodu, gdzie człowiek nie będzie kojarzył im się z bólem i cierpieniem. Matka szczeniąt ma około 50cm wysokości, wszystkie po pierwszym odrobaczeniu, maluchom podany fiprex Sunie znajdują się w gminie Konstantynów (woj. lubelskie). Pomogę w zorganizowaniu transportu jeśli znajdzie się dobry dom nieco dalej:)

tel. kontaktowy: 530 108 109

Pola

Pola

Pola, podrzucona do Rachowa Starego, między psy. Obecnie przebywa u nas, jest zdrowa i wysterylizowana. Czeka na kochający dom.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Klara

Klara

W Animalsie jest od 4 lat, od małego kociaka. Najwyższa pora znaleźć prawdziwy dom. Taki lekko Grumpy Cat z mordki, nie udało mi się zrobić zdjęcia żeby wyszła milej, ale serio jest świetną kotą. Przewraca się na plecki, daje się głaskać po brzuszku, dopomina się o pieszczoty:) Jest zdrowa, wysterylizowna i jak najbardziej gotowa do adopcji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

KICIA

KICIA

Kicia - jestem bezdomną kotką, mieszkam obecnie w starym budynku, i żyję tylko dzięki opiece dobrych ludzi. Mój właściciel mnie wyrzucił, a ja tak bardzo kocham ludzi, nie jestem agresywna ale bardzo nieufna do obcych. Uwielbiam siedzieć na rękach, głaskanie wtedy czuje się bezpieczna. Będę zaraz odrobaczona, bo mój własciciel to zaniedbał ale nie mam pchełek i jestem czysta. Pokocham każdego kto da mi dach nad głową, nakarmi i będzie kochał tak jak ja. Niecierpliwie czekam.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Gumiś

Gumiś

Znaleziony przy MTL przy ul. Dworcowej. Szuka najlepszego domu!

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lola

Lola

Lola:) Cudowna koteczka, uwielbia pieszczoty, sama prosi o więcej:) Oryginalna uroda i puszyste futerko. Jak się nie zakochać? :))) Czeka na najlepszy dom!

tel. kontaktowy: 530 108 109

Norka

Norka


O Norce z pewnością już słyszeliście. Ta młodziutka kotka przeżyła 6 długich dni pod ziemią, uwięziona przez pomyłkę przy naprawie rury. Udało nam się ją uratować w ostatniej chwili.

Norka zasługuje na najlepszy dom na świecie. Jeśli chcesz jej taki zapewnić, zadzwoń.

tel. kontaktowy: 530 108 109

FUNGA

FUNGA

Ciekawska, wpatrzona w człowieka wielkimi oczami, czeka aż ktoś zabierze ją do domu. (Na zdjęciu gdzie są dwie kotki Funga to ta bardziej z przodu.)

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lord

Lord

Doskonale czarny, wyniosły i dostojny, a przede wszystkim, jak to kot - niezależny. Prawdziwy Lord. Ale pod tym czarnym futrem i udawaną postawą niedostępnego kryje się kochające serduszko. Lord najlepiej czułby się w towarzystwie innych kotów, w domu w którym nikt nie byłby w stosunku dla niego natarczywy. Potrzebuje czasu żeby zaufać.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lancet

Lancet


Lancet został przyniesiony z placu budowy przez dzieci, razem ze swoim rodzeństwem kiedy był jeszcze malutki. Czeka na kochających ludzi, którzy zabiorą go do domu. Lancet jest po zabiegu kastracji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Muszka

Muszka

Muszka jest typowym dachowcem. W naszej kociarni czeka właśnie na miłośnika rasy buraska pospolitego:)

tel. kontaktowy: 530108109

Blanka

Blanka


Wiem, że na pewno każdy chciałby mieć małego słodkiego kociaczka, a ja nic nie poradzę na to, że już urosłam. Mogę Cię jednak zapewnić, że nie mam jeszcze nawet roku i przede mną wiele kocich lat w których każdego dnia będę się odwdzięczać całym serduszkiem za podarowany dom! No to kiedy po mnie przyjeżdżasz?

tel. kontaktowy: 530 108 109

Jak umieścić ogłoszenie na stronie?

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby oddać jakiegoś zwierzaka do adopcji, do przesyłania zgłoszeń na nasz "adopcyjny" adres email: adopcje@animals.lublin.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię zwierzaka,
  • co najmniej jedno zdjęcie,
  • krótki opis (2-5 zdań),
  • dane tymczasowego właściciela: imię, nazwisko, adres (dane właściciela nie będą umieszczone na stronie),
  • numer telefonu nie jest wymagany, ale - umieszczony przy ogłoszeniu - na pewno ułatwi kontakt z Ogłoszeniodawcą.

Po zaakceptowaniu, ogłoszenie adopcyjne znajdzie się na tej stronie. Chętni do zaadoptowania zwierzaka będą mogli wysłać maila do Ogłoszeniodawcy poprzez formularz na stronie.