Adopcje

Przeżyć życie, poświęcając je innym - WARTO, TRZEBA, NALEŻY

Jak umieścić ogłoszenie na stronie? - instrukcje

Frezja i Bella

Frezja i Bella

Frezja i Bella, młode ok 6miesięczne suczki, bardzo grzeczne i utrzymujące już czystość, spragnione kontaktu z człowiekiem.

tel. kontaktowy: 530 - 108 - 109

Piesio

Piesio

Piesio to ok 7 miesięczny szczeniak, bardzo inteligentny i czysty psiaczek. Uwielbia dzieci i zabawy z nimi.

tel. kontaktowy: 530 - 108 - 109

Kotki

Kotki

Zdrowe, odrobaczone i wysterylizowane kociaki czekają na swoje domy

tel. kontaktowy: 530-108-109

Zuzia

Zuzia

ZUZIA BARDZO POTRZEBUJE DOMKU. Ta malutka sunia mająca lekko ponad roczek, została potrącona przez samochód na rondzie w pobliżu Makro. Zuzia ma złamaną tylną łapkę ale bardzo szybko nauczyła się chodzić z gipsem. Sunia jest wyjątkowo grzecznym i miłym pieskiem, spragnionym kontaktu z człowiekiem.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Antek

Antek

ANTEK - maluch szuka domu wiek: ok. 2 miesiące Antek jest psim dzieciakiem, potrzebuje miłości i uwagi, nie będzie dużym psiakiem. Dajmy mu dom, jeszcze przed zimą !!! Kontakt w sprawie adopcji: Paula: 782368101

tel. kontaktowy: 782368101

Śliniak

Śliniak

Kot, samiec, w wieku ok. 2-3 lat. Trafił do przychodni "Lubelskiego Animalsa" z uwagi na ropień w jamie ustnej. Obecnie ma się świetnie, nie ma żadnych śladów choroby. Jest ciekawskim i gadatliwym kotem. Lubi pieszczoty. Czeka na "swojego człowieka".

tel. kontaktowy: 530 108 109

Suzi

Suzi

Trafiła do Przychodni "Lubelskiego Animalsa" kilka tygodni temu, ponieważ przypałętała się na posesję jednego z lubelskich warsztatów samochodowych, gdzie groziło niebezpieczeństwo z uwagi na ruch samochodów. Została wysterylizowana na koszt naszego Stowarzyszenia. Obecnie ma się świetnie, zamieszkała z innymi kotami do adopcji, ale czeka na prawdziwy dom. Ma około 1,5 roku, jest bardzo miła i przymila się do ludzi. Potrzebuje stałego domu.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Klara

Klara

W Animalsie jest od 4 lat, od małego kociaka. Najwyższa pora znaleźć prawdziwy dom. Taki lekko Grumpy Cat z mordki, nie udało mi się zrobić zdjęcia żeby wyszła milej, ale serio jest świetną kotą. Przewraca się na plecki, daje się głaskać po brzuszku, dopomina się o pieszczoty:) Jest zdrowa, wysterylizowna i jak najbardziej gotowa do adopcji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

FUNGA

FUNGA

Ciekawska, wpatrzona w człowieka wielkimi oczami, czeka aż ktoś zabierze ją do domu. (Na zdjęciu gdzie są dwie kotki Funga to ta bardziej z przodu.)

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lord

Lord

Doskonale czarny, wyniosły i dostojny, a przede wszystkim, jak to kot - niezależny. Prawdziwy Lord. Ale pod tym czarnym futrem i udawaną postawą niedostępnego kryje się kochające serduszko. Lord najlepiej czułby się w towarzystwie innych kotów, w domu w którym nikt nie byłby w stosunku dla niego natarczywy. Potrzebuje czasu żeby zaufać.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lancet

Lancet


Lancet został przyniesiony z placu budowy przez dzieci, razem ze swoim rodzeństwem kiedy był jeszcze malutki. Czeka na kochających ludzi, którzy zabiorą go do domu. Lancet jest po zabiegu kastracji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Muszka

Muszka

Muszka jest typowym dachowcem. W naszej kociarni czeka właśnie na miłośnika rasy buraska pospolitego:)

tel. kontaktowy: 530108109

Blanka

Blanka


Wiem, że na pewno każdy chciałby mieć małego słodkiego kociaczka, a ja nic nie poradzę na to, że już urosłam. Mogę Cię jednak zapewnić, że nie mam jeszcze nawet roku i przede mną wiele kocich lat w których każdego dnia będę się odwdzięczać całym serduszkiem za podarowany dom! No to kiedy po mnie przyjeżdżasz?

tel. kontaktowy: 530 108 109

Jak umieścić ogłoszenie na stronie?

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby oddać jakiegoś zwierzaka do adopcji, do przesyłania zgłoszeń na nasz "adopcyjny" adres email: adopcje@animals.lublin.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię zwierzaka,
  • co najmniej jedno zdjęcie,
  • krótki opis (2-5 zdań),
  • dane tymczasowego właściciela: imię, nazwisko, adres (dane właściciela nie będą umieszczone na stronie),
  • numer telefonu nie jest wymagany, ale - umieszczony przy ogłoszeniu - na pewno ułatwi kontakt z Ogłoszeniodawcą.

Po zaakceptowaniu, ogłoszenie adopcyjne znajdzie się na tej stronie. Chętni do zaadoptowania zwierzaka będą mogli wysłać maila do Ogłoszeniodawcy poprzez formularz na stronie.