Adopcje

Przeżyć życie, poświęcając je innym - WARTO, TRZEBA, NALEŻY

Jak umieścić ogłoszenie na stronie? - instrukcje

Serduszko

Serduszko

KTO PRZYGARNIE MAŁE SERDUSZKO ? Serduszko to maleńka sunia porzucona na parkingu w lesie. Sunia jest bardzo miła i grzeczna. Została już odrobaczona i zaszczepiona . Warto zaznaczyć, że będzie małym psem.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Teksas

Teksas

Roczna kotka o imieniu Teksas, szuka odpowiedzialnego domu. Urodziła się w lipcu 2013 roku w Niemczech, posiada paszport, jest wysterylizowana i zaczipowana. Uwielbia się bawić i spędzać czas przy drapaku, jest bardzo żywa i skoczna. Nie drapie mebli, nie gryzie butów ani ubrań, ale posiada zamiłowanie do ogrodnictwa - kiedy ma okazję wydrapuje ziemię z doniczek. Niestety, nie dogaduje się z małymi dziećmi, boi się ich. Oddamy ją z całym ekwipunkiem; transporterem, kuwetą, jej ulubionymi kocykami i miseczkami oraz zapasem jedzenia.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Antek

Antek

ANTEK - maluch szuka domu wiek: ok. 2 miesiące Antek jest psim dzieciakiem, potrzebuje miłości i uwagi, nie będzie dużym psiakiem. Dajmy mu dom, jeszcze przed zimą !!! Kontakt w sprawie adopcji: Paula: 782368101

tel. kontaktowy: 782368101

Tosia i Zoja

Tosia i Zoja

Hej! Na tym pierwszym zdjęciu to jestem ja, mam na imię Tosia, a ta druga futrzasta panna to moja przyjaciółka Zoja. Jesteśmy nierozłączne i uzupełniamy się nawzajem. Ja mam 6 lat i stateczne usposobienie. Podchodzę do życia z dystansem, a czasem bywam nieśmiała. Doceniam ciszę i spokój. Zoja jest ode mnie młodsza – ma 4,5 roku – i jak przystało na młodzież lubi się pobawić, np. piórkami na wędce oraz maltretować pluszowe myszki. Ma duży temperament i jest ciekawska. Jesteśmy obie wysterylizowane i jako damy wiemy, jak korzystać z kuwetki. Nasza pani ma alergię na sierść i nie może już dłużej się nami opiekować. Szukamy bezpiecznego, dobrego domu i odpowiedzialnego, zaangażowanego opiekuna. Jesteśmy bardzo do siebie przywiązane, dlatego prosimy o domek dla nas obu razem. Możemy trafić do rodziny, która będzie miała dzieci, ale w starszym wieku, bo przyznam się Wam, że boję się biegających maluchów. Jeżeli chcecie nas przygarnąć, wykręćcie numer: 663551114

tel. kontaktowy: 663551114

BELLA PRAGNIE MIEĆ SWÓJ DOM

BELLA PRAGNIE MIEĆ SWÓJ DOM

Ta biedna młoda sunia została znaleziona na jednej z pod lubelskich wsi, mimo jej wzrostu waży tylko 14 kg, jest skrajnie wycieńczona. W chwili obecnej jest w bezpiecznym miejscu, dostarczyliśmy jej dobrej karmy ale potrzebny jest jej dobry stały dom na, który w pełni zasługuje.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Cyklopek

Cyklopek

Kociak, samiec, w wieku ok. 8-9 tygodni. Stracił oko z powodu ciężkiego przebiegu kociego kataru. Prawe oko udało się uratować, jednak ma ograniczone pole widzenia z uwagi na bliznę na rogówce. Pomimo tego kociak jest bardzo aktywny i chętnie się bawi. Nie ma kłopotu z jedzeniem czy korzystaniem z kuwety. Rozpiera go energia. Szukamy dla niego nowego domu, gdzie będzie mógł cieszyć się towarzystwem troskliwych opiekunów.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Śliniak

Śliniak

Kot, samiec, w wieku ok. 2-3 lat. Trafił do przychodni "Lubelskiego Animalsa" z uwagi na ropień w jamie ustnej. Obecnie ma się świetnie, nie ma żadnych śladów choroby. Jest ciekawskim i gadatliwym kotem. Lubi pieszczoty. Czeka na "swojego człowieka".

tel. kontaktowy: 530 108 109

Suzi

Suzi

Trafiła do Przychodni "Lubelskiego Animalsa" kilka tygodni temu, ponieważ przypałętała się na posesję jednego z lubelskich warsztatów samochodowych, gdzie groziło niebezpieczeństwo z uwagi na ruch samochodów. Została wysterylizowana na koszt naszego Stowarzyszenia. Obecnie ma się świetnie, zamieszkała z innymi kotami do adopcji, ale czeka na prawdziwy dom. Ma około 1,5 roku, jest bardzo miła i przymila się do ludzi. Potrzebuje stałego domu.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Klara

Klara

W Animalsie jest od 4 lat, od małego kociaka. Najwyższa pora znaleźć prawdziwy dom. Taki lekko Grumpy Cat z mordki, nie udało mi się zrobić zdjęcia żeby wyszła milej, ale serio jest świetną kotą. Przewraca się na plecki, daje się głaskać po brzuszku, dopomina się o pieszczoty:) Jest zdrowa, wysterylizowna i jak najbardziej gotowa do adopcji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

FUNGA

FUNGA

Ciekawska, wpatrzona w człowieka wielkimi oczami, czeka aż ktoś zabierze ją do domu. (Na zdjęciu gdzie są dwie kotki Funga to ta bardziej z przodu.)

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lord

Lord

Doskonale czarny, wyniosły i dostojny, a przede wszystkim, jak to kot - niezależny. Prawdziwy Lord. Ale pod tym czarnym futrem i udawaną postawą niedostępnego kryje się kochające serduszko. Lord najlepiej czułby się w towarzystwie innych kotów, w domu w którym nikt nie byłby w stosunku dla niego natarczywy. Potrzebuje czasu żeby zaufać.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lancet

Lancet


Lancet został przyniesiony z placu budowy przez dzieci, razem ze swoim rodzeństwem kiedy był jeszcze malutki. Czeka na kochających ludzi, którzy zabiorą go do domu. Lancet jest po zabiegu kastracji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Muszka

Muszka

Muszka jest typowym dachowcem. W naszej kociarni czeka właśnie na miłośnika rasy buraska pospolitego:)

tel. kontaktowy: 530108109

Blanka

Blanka


Wiem, że na pewno każdy chciałby mieć małego słodkiego kociaczka, a ja nic nie poradzę na to, że już urosłam. Mogę Cię jednak zapewnić, że nie mam jeszcze nawet roku i przede mną wiele kocich lat w których każdego dnia będę się odwdzięczać całym serduszkiem za podarowany dom! No to kiedy po mnie przyjeżdżasz?

tel. kontaktowy: 530 108 109

Jak umieścić ogłoszenie na stronie?

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby oddać jakiegoś zwierzaka do adopcji, do przesyłania zgłoszeń na nasz "adopcyjny" adres email: adopcje@animals.lublin.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię zwierzaka,
  • co najmniej jedno zdjęcie,
  • krótki opis (2-5 zdań),
  • dane tymczasowego właściciela: imię, nazwisko, adres (dane właściciela nie będą umieszczone na stronie),
  • numer telefonu nie jest wymagany, ale - umieszczony przy ogłoszeniu - na pewno ułatwi kontakt z Ogłoszeniodawcą.

Po zaakceptowaniu, ogłoszenie adopcyjne znajdzie się na tej stronie. Chętni do zaadoptowania zwierzaka będą mogli wysłać maila do Ogłoszeniodawcy poprzez formularz na stronie.