Adopcje

Przeżyć życie, poświęcając je innym - WARTO, TRZEBA, NALEŻY

Jak umieścić ogłoszenie na stronie? - instrukcje

Rudzielce

Rudzielce

Te dwa urocze kocurki zostały znalezione w lesie w okolicach jeziora Białego. Po udzieleniu im niezbędnej pomocy przez naszą Panią doktor Anię Wójcik, kociaki wracają do formy. W dniu dzisiejszym zostały odrobaczone, apetyt im dopisuję i z utęsknieniem czekają na prawdziwy dom z którego nikt nie wyrzuci zwierzęcia jak śmieci. Te cudaki zasługują na wielką miłość.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Maluchy z mamą

Maluchy z mamą

Bezdomna sunia oszczeniła się w opuszczonej stodole, bo ludzie ze wsi ją przepędzali. Maluchów jest pięć. Jeden piesek, reszta to suczki. Mają 2 miesiące. Mama waży ok. 6-7 kg.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Kociaki do adopcji

Kociaki do adopcji

"Oddam bardzo zadbane udomowione kotki w dobre i uczciwe ręce. 2 kotki czarne z białymi łapkami, a jeden szary. Mają 2 miesiące i same jedzą i są zaprzyjaźnione z dużym psem owczarkiem."

tel. kontaktowy: 530 108 109

Collie

Collie

"Potrzebuję Państwa pomocy w znalezieniu domu dla psa w typie collie długowłosego. Pies został wyrzucony około miesiąca temu w okolicach Krasnobrodu. Obecnie jest w domu tymczasowym, jednak nie może tam zostać na stałe. Pilnie potrzebuję więc osoby, która się nim zajmie. Nie wiem ile pies może mieć lat. Na pewno nie jest stary. Jest posłuszny, towarzyski, przyzwyczajony do czesania, pozwala zaglądać do pyska. Niestety nie miałam okazji dłużej go poobserwować, także ciężko mi coś więcej na jego temat napisać. Proszę uprzejmie o pomoc." tel.: 530 108 109 (pon-pt od 10:00 do 18:00)

tel. kontaktowy: 530 108 109

Kociczka

Kociczka

Kicia z działek z Węglina, znaleziona z poranioną łapką. Bardzo grzeczna, taka na kolana do głaskania :) czysta, kuwetkowa, czeka na sterylizację i będzie gotowa do adopcji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

RIKO

RIKO

Dzień dobry Mam na imię Riko, niedługo skończę dwa latka, jestem rasowym owczarkiem niemieckim. Właściciela o mnie dbają, mam piękne podwórko na, którym się wychowałem. Ale....., właściciele nie mieli dla mnie czasu aby dać mi właściwe wychowanie, więc wziąłem sprawę w swoje łapki. W dość szybkim czasie okazało się, że to ja jestem ten najważniejszy i podczas zabiegów pielęgnacyjnych pokazałem właścicielom swoje piękne uzębienie. W domu jest mały brzdąc więc teraz wszystcy myślą, że połknę dzieciaka i przyszła pora się gdzieś wynieść . Kochani, zapewniam Was że jeśli ktoś potrafi dać mi wskazówki jak być dobrze ułożonym gościem, gwarantuje miłość i posłuszeństwo do grobowej deski.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Mary

Mary

Mała Mary została znaleziona na działce ogrodniczej, była bardzo chora na koci katar. Obecnie wróciła do zdrowia w naszej lecznicy i jest gotowa na adopcję. Mała ma 2,5 miesiąca i jest bardzo miłym kociakiem. :)

tel. kontaktowy: 530 108 109

Kociaki szukają domów

Kociaki szukają domów

EDIT: 22.06.14 Na dom czekają czarne dziewczynki, chłopczyk w białych skarpetkach znalazł już swojego Człowieka. :) / Bezdomna kotka okociła się w bloku w jednej z piwnic, maluchy nie mogą tam zostać, niedługo trafią do nas, do Lubelskiego Animalsa i będą szukać swoich kochających ludzi, a mama zostanie wysterylizowana. Kociaków jest kilka, rozsyłajcie ogłoszenie, pomóżmy znaleźć im najlepsze domy.

tel. kontaktowy: 530 108 109

3 sierotki - domy potrzebne od zaraz

3 sierotki - domy potrzebne od zaraz

Tym maluchom nagle zmarła Kocia Mama. Zaczęły już same jeść i niecierpliwie czekają na kochające domy.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Kora i Tosia

Kora i Tosia

Pan bardzo kochał i rozpieszczał te dwie śliczne sunie. Miały dom z ogrodem i żyły jak w pięknej bajce. Niestety los często bywa okrutny. Ten najlepszy na świecie Pan został im zabrany przez nagłą śmierć. W dalszej rodzinie nikt nie chce zająć się tymi sierotami, więc mają być odwiezione do schroniska. Zwracamy się z prośbą do osób, które zechciały by pomóc dożyć tym biedulom w normalnych warunkach. Rodzina zapewnia pomoc finansową na zakupienie karmy dla suczek. Jamniczka jest wysterylizowana i ma ok 8 lat, a Tosia ma ok. 4 lat ( została podrzucona temu Panu) i nie jest jeszcze wysterylizowana.

tel. kontaktowy: 530 108 109

2 miesięczna suczka

2 miesięczna suczka

Wczesnym rankiem obudził mnie straszny pisk i wycie. Wyjrzawszy za okno zobaczyłam małego pieska, myslalam ze potrącił go samochód,jednak biegał, biegał, ciągle biegał za ludźmi, za rowerami, czym prędzej wyszłam na zewnatrz ze swoją Sonią, i zobaczyłam jak ludzie wyszli z bloków i stanęli na chodniku przypatrując się.Jedna pani wyszła z pieskiem i widac było łzy w jej oczach i odruch bezradnosci i bólu- jak można wyrzucić takie psie dziecię na ulicę! Natomiast psina nadal wrzeszczała w niebogłosy, gdy zbliżyłam się do niej, biegła za kimś jadącym rowerem, krzyknęłam i kucnęłam, psina wskoczyła mi na ręce dalej płacząc. Ma około 2 miesiące, wydaje mi się. Wygląda na zdrową, wesołą, potrzebuje miłości, ciągle płacze, piszczy. Szybko się uczy, zaczyna podawać łapkę, bawi się maskotką i piłką.Została nakarmonia, jest u mnie w domu w Parczewie, nie mogę jej na stałe wziąć.Jak mówiłam -6 kotów i pies. Mogę najwyżej 2,3 dni poczekać. Szukajmy jej domu proszę,

tel. kontaktowy: 530 108 109

Suczka

Suczka

"Witam proszę o pilną pomoc. Dzisiaj (06.06.14) u mnie w miejscowości została wyrzucona młoda suczka z samochodu, podejrzewam że ma około roku. Jest śliczna, grzeczna malutka kruszynka ok. 7kg wagi. Niestety ja jej nie mogłam wziąć do domu nawet na noc bo mój pies jej nie akceptuje. Stoi u mnie pod blokiem przerażona i piszczy błagalnie żeby ją wpuścić i zaprowadzić do właścicieli. Nic nie wskazuje na to aby była szczenna. Proszę o dodanie tego ogłoszenia. Mogę suczkę dowieźć w dowolne miejsce na terenie województwa lubelskiego chociaż proszę o znalezienie domu tymczasowego gdybym mogła to bym ją wzięła ale niestety nie mam warunków. Mogę także na własny koszt ją odrobaczyć zaszczepić wykąpać itp. byle ją ktoś zechciał. PROSZĘ O POMOC inaczej ta mała istota zginie ponieważ już została pogryziona przez psy chodzące koło mojego osiedla, a suczka jest naprawdę wystraszona. Gdzie ewentualnie mogę oddać tego pieska żeby było mu dobrze bo schronisko odpada ona tam nie przeżyje"

tel. kontaktowy: 530 108 109

Pudełko szczęścia

Pudełko szczęścia

Pudełko szczęścia znalezione w Dzień Dziecka "W pudełku tym były cztery kocięta, jednemu już udało się znaleźć dobry dom, więc szukam dla pozostałej trójki troskliwych opiekunów. Trzy kochane burki, dwóch chłopców i dziewczynka Sama nie mogę wszystkich zatrzymać, więc udostępniajcie, pytajcie czy ktoś nie potrzebuje odrobinki miłości w życiu jaką daje takie małe cudo. mają ok 4 tyg. Przebywają w Lublinie, możliwość transportu okolice Lublin-Radom-Łódź"

tel. kontaktowy: 530 108 109

Mały kotek

Mały kotek

Mały kotek z wielkim katarem trafił do nas z ulicy, kociątko szybko wraca do zdrowia, oczka przestały ropieć i zaczyna rozglądać się za swoim domkiem.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Luśka

Luśka

Ta piękna i szkolona suka w typie owczarka niemieckiego ma niecały rok i dostała na imię Lusia. Sunia została znaleziona 18 kwietnia w Motyczu. Miała na szyi obrożę i kawałek linki, którą prawdopodobnie odgryzła. W dniu dzisiejszym Lusi została wysterylizowana w naszej lecznicy i szukamy dla niej rozpaczliwie dobrego domu na jaki zasługuje. Suka musiała być dobrze traktowana i kochana przez człowieka ponieważ chce być cały czas blisko nas. Luśka jest spokojna i zrównoważona i lubi towarzystwo panów.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Puchaty kotek

Puchaty kotek

Bardzo ładny młody kotek (puchaty wygląda na mix z rasowym wiek około 1 roku) czarny z białymi skarpetkami i krawatem, białe wąsy. Ktoś wyrzucił lub się zgubił i błąka się od miesiąca w mojej okolicy. Mój kot się z nim skumplował ale pies nie za bardzo:) Widać że wcześniej przebywał w domu - sympatyczny "przymilas". Bardzo grzeczny i nie agresywny. Może ktoś przygarnie tego kotka bo jest bardzo ładny i szkoda oddawać go do schroniska.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Pola

Pola

Pola, podrzucona do Rachowa Starego, między psy. Obecnie przebywa u nas, jest zdrowa i wysterylizowana. Czeka na kochający dom.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Klara

Klara

W Animalsie jest od 4 lat, od małego kociaka. Najwyższa pora znaleźć prawdziwy dom. Taki lekko Grumpy Cat z mordki, nie udało mi się zrobić zdjęcia żeby wyszła milej, ale serio jest świetną kotą. Przewraca się na plecki, daje się głaskać po brzuszku, dopomina się o pieszczoty:) Jest zdrowa, wysterylizowna i jak najbardziej gotowa do adopcji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Gumiś

Gumiś

Znaleziony przy MTL przy ul. Dworcowej. Szuka najlepszego domu!

tel. kontaktowy: 530 108 109

Norka

Norka


O Norce z pewnością już słyszeliście. Ta młodziutka kotka przeżyła 6 długich dni pod ziemią, uwięziona przez pomyłkę przy naprawie rury. Udało nam się ją uratować w ostatniej chwili.

Norka zasługuje na najlepszy dom na świecie. Jeśli chcesz jej taki zapewnić, zadzwoń.

tel. kontaktowy: 530 108 109

FUNGA

FUNGA

Ciekawska, wpatrzona w człowieka wielkimi oczami, czeka aż ktoś zabierze ją do domu. (Na zdjęciu gdzie są dwie kotki Funga to ta bardziej z przodu.)

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lord

Lord

Doskonale czarny, wyniosły i dostojny, a przede wszystkim, jak to kot - niezależny. Prawdziwy Lord. Ale pod tym czarnym futrem i udawaną postawą niedostępnego kryje się kochające serduszko. Lord najlepiej czułby się w towarzystwie innych kotów, w domu w którym nikt nie byłby w stosunku dla niego natarczywy. Potrzebuje czasu żeby zaufać.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lancet

Lancet


Lancet został przyniesiony z placu budowy przez dzieci, razem ze swoim rodzeństwem kiedy był jeszcze malutki. Czeka na kochających ludzi, którzy zabiorą go do domu. Lancet jest po zabiegu kastracji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Muszka

Muszka

Muszka jest typowym dachowcem. W naszej kociarni czeka właśnie na miłośnika rasy buraska pospolitego:)

tel. kontaktowy: 530108109

Blanka

Blanka


Wiem, że na pewno każdy chciałby mieć małego słodkiego kociaczka, a ja nic nie poradzę na to, że już urosłam. Mogę Cię jednak zapewnić, że nie mam jeszcze nawet roku i przede mną wiele kocich lat w których każdego dnia będę się odwdzięczać całym serduszkiem za podarowany dom! No to kiedy po mnie przyjeżdżasz?

tel. kontaktowy: 530 108 109

Jak umieścić ogłoszenie na stronie?

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby oddać jakiegoś zwierzaka do adopcji, do przesyłania zgłoszeń na nasz "adopcyjny" adres email: adopcje@animals.lublin.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię zwierzaka,
  • co najmniej jedno zdjęcie,
  • krótki opis (2-5 zdań),
  • dane tymczasowego właściciela: imię, nazwisko, adres (dane właściciela nie będą umieszczone na stronie),
  • numer telefonu nie jest wymagany, ale - umieszczony przy ogłoszeniu - na pewno ułatwi kontakt z Ogłoszeniodawcą.

Po zaakceptowaniu, ogłoszenie adopcyjne znajdzie się na tej stronie. Chętni do zaadoptowania zwierzaka będą mogli wysłać maila do Ogłoszeniodawcy poprzez formularz na stronie.