Adopcje

Przeżyć życie, poświęcając je innym - WARTO, TRZEBA, NALEŻY

Jak umieścić ogłoszenie na stronie? - instrukcje

Pudełko nieszczęścia

Pudełko nieszczęścia

Te maluszki zostały zamknięte w kartonu i wystawione w wąwozie na Kalinowszczyźnie, nie wiemy jak długo w nim siedziały. Poprzednia noc była mroźna (-3). Pies, który wyszedł na spacer poranny wyczuł w krzakach maluchy i przyciągnął tam swoją Panią. To dzięki nim wyziębione i wysmarowane we własnych odchodach kociaczki trafiły do Lecznicy Lubelskiego Animalsa. Kociaki są już odrobaczone i odpchlone, może przypadnie Wam , któryś z nich do serca. Szybka adopcja pozwoli nam uratować kolejne nieszczęścia.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Baster

Baster

10 miesięczny szczeniak w typie West Highland white terrier pilnie poszukuje dobrego domu. Właściciel, który nie interesował się losem szczeniaka i podpinał go do "elektrycznego pastucha " i wreszcie zrezygnował z niego i kazał sobie go zabrać. Szczeniak całe dnie spędzał na dworze , nie był wpuszczany do domu. Baster to bardzo miły i żywiołowy stworek, uwielbiający towarzystwo dzieci . Osoby odpowiedzialne prosimy o kontakt tel. 530108109.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Wiktor

Wiktor

POMÓŻMY, ABY TRAFIŁ W DOBRE RĘCE. Tymczasowo na imię ma Wiktor, ale jest do ustalenia. *Wiktor urodził się 17.10.2014r. będzie małym psem, jeszcze nie widzi na oczy, już powoli zaczyna sam chodzić. Bardzo chcemy go oddać w dobre ręce, 4 piesek w domu to już za dużo. Wieliczka 32-020

tel. kontaktowy: 508539214 lub 508799174

TOSIA i MIECIO

TOSIA i MIECIO

MIECIO ma 4 lata. Jest wykastrowany. Bardzo czysty i wrażliwy. Wyjątkowo inteligentny. Jeśli zaufa nowemu właścicielowi będzie jego wiernym przyjacielem. Prosimy o pomoc. Mieciu nie może z nami dłużej mieszkać z powodu choroby córki. TOSIA ma 3 lata. Jest wysterylizowana. Jak widać na zdjęciu w 3 kolorach. Ma bardzo dobre kocie serduszko i uwielbia podróże. Jest wielkim pieszczochem i mruczkiem. Musimy prosić o adopcję z powodu pogłębiającej się alergii dziecka. Może ktoś pokocha Tosię jak my i zaprosi ją do swojego domu. Jest tego warta

tel. kontaktowy: 530 108 109

Siostrzyczki

Siostrzyczki

Mam u siebie w domu od wczoraj dwa kotki (siostry), zabrane z piwnicy. Mają 6 tygodni, są już odrobaczone, załatwiają się do kuwety. Mama jest czarna, ojciec rudy. Mają b. ciekawe umaszczenie. Poszukuję dobrego domu lub domów dla nich.

tel. kontaktowy: 530 108 109

SZCZENIAK

SZCZENIAK

Z piesków, które ostatnio pomogli mi Państwo ogłosić, została jedna sunia - jej rodzeństwo ma już sprawdzone, dobre domki. Proszę o publikację ogłoszenia o suni. Jest odrobaczona, prawdopodobnie nie urośnie większa niż do kolana. Pilnie poszukuje ciepłego, stałego domku. Kontakt: 691329021, 603979747

tel. kontaktowy: 530 108 109

BELLA PRAGNIE MIEĆ SWÓJ DOM

BELLA PRAGNIE MIEĆ SWÓJ DOM

Ta biedna młoda sunia została znaleziona na jednej z pod lubelskich wsi, mimo jej wzrostu waży tylko 14 kg, jest skrajnie wycieńczona. W chwili obecnej jest w bezpiecznym miejscu, dostarczyliśmy jej dobrej karmy ale potrzebny jest jej dobry stały dom na, który w pełni zasługuje.

tel. kontaktowy: 530 108 109

POMÓŻMY KARMELKOWI

POMÓŻMY KARMELKOWI

POMÓŻMY KARMELKOWI - KARMEL - chłopiec około roku, wesoły i ufny, zapowiadający się na wzorowego ucznia i najwierniejszego przyjaciela, SZUKA DOMU. Będzie wspaniałym stróżem posesji, przy dobrym przewodniku stanie się zapewne idealnym psem towarzyszącym. Za dobre serce, cierpliwość i odrobinę uwagi odwdzięczy się bezgraniczną miłością, oddaniem i czułością. Przybłąkał się do nas około 8 tygodni temu. Jest odrobaczony, odpchlony i odrobinę nauczony dobrych manier. A przy tym, jak każdy Zwierz - baaardzo kochany. Pomóżcie!

tel. kontaktowy: 530 108 109

Max

Max

W dniu 24.09.2014 w godzinach wieczornych na Starej Kalinie znaleziono szczeniaka z szaro-zieloną obróżką na szyi . Piesek biegał przy siatce otaczającej parking tuż przy administracji "Kolejarz" i żałośnie popiskiwał, chciał się dostać na parking . Szczeniak ma ok 3 miesięcy, jest zadbany i bardzo grzeczny. Osoby, który zaginął maluszek prosimy o kontakt tel.530108109.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Podrzucony psiak

Podrzucony psiak

Wysyłam Państwu zdjęcia psa którego mi podrzucili do ogrodu. Pies jak do mnie trafił był w złym stanie psychicznym i fizyczny, był na pewno pobity. Teraz pomału nabiera ufności do człowieka. Z innymi psami jest bardzo łagodny i chętnie się bawi. Nie posiada najmniejszego śladu agresywności. Jest uważny, ma inteligentne spojrzenie i jest karny. Pragnie miłości i zabawy. Byłby bardzo dobrym przyjacielem rodziny z dziećmi. Jednak wymaga trochę początkowej cierpliwości i dużo miłości. Pilnuje posesji. Nie ma więcej niż rok. W piątek go wykastruje i zachipuję. Jest już odpchlony i odrobaczony, jeszcze nie zaszczepiłem go. Bardzo proszę o pomoc w sprawie adopcji, ten pies zasługuje na wyjątkowy dom! Wolę mieć wolne miejsce na kolejne znajdy w potrzebie niż mieć za dużo psów. Proszę o pomoc.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Piesek

Piesek

KTO PRZYGARNIE NIEWIDOMEGO BIEDAKA ? Piszę do Was w sprawie bezdomnego pieska, który błąka się od niedzielnego poranka w miejscowości w której mieszkam. Nie wiem co mam robić, bo piesek najprawdopodobniej został wyrzucony. Nikt go nie zna, nikt go dotąd tutaj nie widział. Wczoraj byłam z nim u weterynarza aby potwierdził moje przypuszczenia o tym, że jest niewidomy. Tak też się stało. Pies jest całkiem niewidomy. Lekarz stwierdził ponadto, że maże mieć ok 5 lat. Osobiście posiadam już 2 pieski i 2 kotki, co uniemożliwia mi przygarnięcie kolejnego zwierzaka. Jednak serce mi pęka gdy widzę, że każdy pozostaje obojętny na jego los. Od niedzieli codziennie daję mu jeść i pić, trochę głaszczę i tulę. Jest przy tym bardzo przyjazny, łaskawy i skory do czułości. Piszę do Państwa, bo czuję się bezradna. Niedługo przyjdzie zima, a on będzie najpewniej spał gdzieś w polu, zostawiony sam sobie. O ile tej zimy dożyje i nie zginie pod kołami samochodu... OSOBY ZAINTERESOWANE LOSEM PSIAKA PROSIMY O KONTAKT

tel. kontaktowy: 530 108 109

ONek

ONek

Chciałabym prosić o jakąkolwiek pomoc czy wskazówki w poszukiwaniu domu stałego dla psiaka, którego zabrałam do siebie po tym, jak nieomal nie wpadł mi pod koła. Niestety nie może u mnie zostać na stałe, ponieważ nie ma nas praktycznie całymi dniami w domu i dodatkowo nie toleruje go kot (nota bene adoptowany od Państwa . Piesek jest w typie ONka, wiek weterynarz określiła na jakieś 8-10 miesięcy, na tą chwilę jest odpchlony, odrobaczony, oczekuje na szczepienie.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Kundelek

Kundelek

Witam, piszę do Państwa z ogromną prośbą o pomoc a mianowicie od około 8 lat posiadam psa rasy kundelek nie przypuszczałam , że sprawy w moim życiu się tak potoczą i nie będę mogła się nim zająć. Obecnie jestem w ciąży i muszę się wyprowadzić niestety nie mogę zabrać tam pieska ze sobą. Potrzebuję aby Państwo pomogli znaleźć dla niego dom w którym będzie bezpieczny ale i taki gdzie nie będzie małych dzieci gdyż za nimi nie przepada . Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Suczka ON

Suczka ON

Oddam w dobre ręce 7 letnią niewidzącą na jedno oko sukę owczarka niemieckiego, długowłosa, zadbana, ułożona, grzeczna. Pies typowo pilnujący tylko do chodzenia luzem po posesji. Mimo że nie widzi doskonale daje sobie radę. Tylko poważne oferty.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Jason

Jason

Oddam w dobre ręce wspaniałego przyjaznego psa! Ze względu na sytuację rodzinną i zdrowotną nie mogę się dłużej opiekować moim psem... Jest zadbany, zdrowy, energiczny, uwielbia biegać i być miziany :) Ma prawie 6lat, waży 20kg i jest wykastrowany!. Jeżeli ktoś coś byłabym dozgonnie wdzięczna ponieważ nie będę miała wyjścia i oddam go do schroniska... Pomocy, udostępniajcie!

tel. kontaktowy: 530 108 109

Cyklopek

Cyklopek

Kociak, samiec, w wieku ok. 8-9 tygodni. Stracił oko z powodu ciężkiego przebiegu kociego kataru. Prawe oko udało się uratować, jednak ma ograniczone pole widzenia z uwagi na bliznę na rogówce. Pomimo tego kociak jest bardzo aktywny i chętnie się bawi. Nie ma kłopotu z jedzeniem czy korzystaniem z kuwety. Rozpiera go energia. Szukamy dla niego nowego domu, gdzie będzie mógł cieszyć się towarzystwem troskliwych opiekunów.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Śliniak

Śliniak

Kot, samiec, w wieku ok. 2-3 lat. Trafił do przychodni "Lubelskiego Animalsa" z uwagi na ropień w jamie ustnej. Obecnie ma się świetnie, nie ma żadnych śladów choroby. Jest ciekawskim i gadatliwym kotem. Lubi pieszczoty. Czeka na "swojego człowieka".

tel. kontaktowy: 530 108 109

Suzi

Suzi

Trafiła do Przychodni "Lubelskiego Animalsa" kilka tygodni temu, ponieważ przypałętała się na posesję jednego z lubelskich warsztatów samochodowych, gdzie groziło niebezpieczeństwo z uwagi na ruch samochodów. Została wysterylizowana na koszt naszego Stowarzyszenia. Obecnie ma się świetnie, zamieszkała z innymi kotami do adopcji, ale czeka na prawdziwy dom. Ma około 1,5 roku, jest bardzo miła i przymila się do ludzi. Potrzebuje stałego domu.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Klara

Klara

W Animalsie jest od 4 lat, od małego kociaka. Najwyższa pora znaleźć prawdziwy dom. Taki lekko Grumpy Cat z mordki, nie udało mi się zrobić zdjęcia żeby wyszła milej, ale serio jest świetną kotą. Przewraca się na plecki, daje się głaskać po brzuszku, dopomina się o pieszczoty:) Jest zdrowa, wysterylizowna i jak najbardziej gotowa do adopcji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

FUNGA

FUNGA

Ciekawska, wpatrzona w człowieka wielkimi oczami, czeka aż ktoś zabierze ją do domu. (Na zdjęciu gdzie są dwie kotki Funga to ta bardziej z przodu.)

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lord

Lord

Doskonale czarny, wyniosły i dostojny, a przede wszystkim, jak to kot - niezależny. Prawdziwy Lord. Ale pod tym czarnym futrem i udawaną postawą niedostępnego kryje się kochające serduszko. Lord najlepiej czułby się w towarzystwie innych kotów, w domu w którym nikt nie byłby w stosunku dla niego natarczywy. Potrzebuje czasu żeby zaufać.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lancet

Lancet


Lancet został przyniesiony z placu budowy przez dzieci, razem ze swoim rodzeństwem kiedy był jeszcze malutki. Czeka na kochających ludzi, którzy zabiorą go do domu. Lancet jest po zabiegu kastracji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Muszka

Muszka

Muszka jest typowym dachowcem. W naszej kociarni czeka właśnie na miłośnika rasy buraska pospolitego:)

tel. kontaktowy: 530108109

Blanka

Blanka


Wiem, że na pewno każdy chciałby mieć małego słodkiego kociaczka, a ja nic nie poradzę na to, że już urosłam. Mogę Cię jednak zapewnić, że nie mam jeszcze nawet roku i przede mną wiele kocich lat w których każdego dnia będę się odwdzięczać całym serduszkiem za podarowany dom! No to kiedy po mnie przyjeżdżasz?

tel. kontaktowy: 530 108 109

Jak umieścić ogłoszenie na stronie?

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby oddać jakiegoś zwierzaka do adopcji, do przesyłania zgłoszeń na nasz "adopcyjny" adres email: adopcje@animals.lublin.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię zwierzaka,
  • co najmniej jedno zdjęcie,
  • krótki opis (2-5 zdań),
  • dane tymczasowego właściciela: imię, nazwisko, adres (dane właściciela nie będą umieszczone na stronie),
  • numer telefonu nie jest wymagany, ale - umieszczony przy ogłoszeniu - na pewno ułatwi kontakt z Ogłoszeniodawcą.

Po zaakceptowaniu, ogłoszenie adopcyjne znajdzie się na tej stronie. Chętni do zaadoptowania zwierzaka będą mogli wysłać maila do Ogłoszeniodawcy poprzez formularz na stronie.