Adopcje

Przeżyć życie, poświęcając je innym - WARTO, TRZEBA, NALEŻY

Jak umieścić ogłoszenie na stronie? - instrukcje

Piesio

Piesio

Młody piesek, średniej wielkości, został znaleziony przy drodze w szczerym polu, wyszedł z plantacji kukurydzy. Szczeniak był bardzo przestraszony i wygłodzony. Jest grzeczny, łasi się do ludzi, bardzo lubi czesanie, w domu nie sprawia kłopotów. Nie szczeka, możliwe że z przeżytego stresu.

tel. kontaktowy: 530 108 109

3 kociaki do adopcji

3 kociaki do adopcji

3 kociaki do oddania, prawda że słodkie? Szary i dwa rude, piękne małe rozrabiaki.Już szukamy domku.Mają 1,5 mc na razie karmi mama,mieszkają w stodole, mają podwórko do biegania.Lecz niebezpiecznie bo ulica blisko. Za miesiąc pewnie do oddania. UDOSTĘPNIAJCIE KOCHANI! ♥

tel. kontaktowy: 530 108 109

RIKO

RIKO

Dzień dobry Mam na imię Riko, niedługo skończę dwa latka, jestem rasowym owczarkiem niemieckim. Właściciela o mnie dbają, mam piękne podwórko na, którym się wychowałem. Ale....., właściciele nie mieli dla mnie czasu aby dać mi właściwe wychowanie, więc wziąłem sprawę w swoje łapki. W dość szybkim czasie okazało się, że to ja jestem ten najważniejszy i podczas zabiegów pielęgnacyjnych pokazałem właścicielom swoje piękne uzębienie. W domu jest mały brzdąc więc teraz wszystcy myślą, że połknę dzieciaka i przyszła pora się gdzieś wynieść . Kochani, zapewniam Was że jeśli ktoś potrafi dać mi wskazówki jak być dobrze ułożonym gościem, gwarantuje miłość i posłuszeństwo do grobowej deski.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Kociaki szukają domów

Kociaki szukają domów

EDIT: 22.06.14 Na dom czekają czarne dziewczynki, chłopczyk w białych skarpetkach znalazł już swojego Człowieka. :) / Bezdomna kotka okociła się w bloku w jednej z piwnic, maluchy nie mogą tam zostać, niedługo trafią do nas, do Lubelskiego Animalsa i będą szukać swoich kochających ludzi, a mama zostanie wysterylizowana. Kociaków jest kilka, rozsyłajcie ogłoszenie, pomóżmy znaleźć im najlepsze domy.

tel. kontaktowy: 530 108 109

3 sierotki - domy potrzebne od zaraz

3 sierotki - domy potrzebne od zaraz

Tym maluchom nagle zmarła Kocia Mama. Zaczęły już same jeść i niecierpliwie czekają na kochające domy.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Mały kotek

Mały kotek

Mały kotek z wielkim katarem trafił do nas z ulicy, kociątko szybko wraca do zdrowia, oczka przestały ropieć i zaczyna rozglądać się za swoim domkiem.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Puchaty kotek

Puchaty kotek

Bardzo ładny młody kotek (puchaty wygląda na mix z rasowym wiek około 1 roku) czarny z białymi skarpetkami i krawatem, białe wąsy. Ktoś wyrzucił lub się zgubił i błąka się od miesiąca w mojej okolicy. Mój kot się z nim skumplował ale pies nie za bardzo:) Widać że wcześniej przebywał w domu - sympatyczny "przymilas". Bardzo grzeczny i nie agresywny. Może ktoś przygarnie tego kotka bo jest bardzo ładny i szkoda oddawać go do schroniska.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Pola

Pola

Pola, podrzucona do Rachowa Starego, między psy. Obecnie przebywa u nas, jest zdrowa i wysterylizowana. Czeka na kochający dom.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Klara

Klara

W Animalsie jest od 4 lat, od małego kociaka. Najwyższa pora znaleźć prawdziwy dom. Taki lekko Grumpy Cat z mordki, nie udało mi się zrobić zdjęcia żeby wyszła milej, ale serio jest świetną kotą. Przewraca się na plecki, daje się głaskać po brzuszku, dopomina się o pieszczoty:) Jest zdrowa, wysterylizowna i jak najbardziej gotowa do adopcji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Gumiś

Gumiś

Znaleziony przy MTL przy ul. Dworcowej. Szuka najlepszego domu!

tel. kontaktowy: 530 108 109

FUNGA

FUNGA

Ciekawska, wpatrzona w człowieka wielkimi oczami, czeka aż ktoś zabierze ją do domu. (Na zdjęciu gdzie są dwie kotki Funga to ta bardziej z przodu.)

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lord

Lord

Doskonale czarny, wyniosły i dostojny, a przede wszystkim, jak to kot - niezależny. Prawdziwy Lord. Ale pod tym czarnym futrem i udawaną postawą niedostępnego kryje się kochające serduszko. Lord najlepiej czułby się w towarzystwie innych kotów, w domu w którym nikt nie byłby w stosunku dla niego natarczywy. Potrzebuje czasu żeby zaufać.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Lancet

Lancet


Lancet został przyniesiony z placu budowy przez dzieci, razem ze swoim rodzeństwem kiedy był jeszcze malutki. Czeka na kochających ludzi, którzy zabiorą go do domu. Lancet jest po zabiegu kastracji.

tel. kontaktowy: 530 108 109

Muszka

Muszka

Muszka jest typowym dachowcem. W naszej kociarni czeka właśnie na miłośnika rasy buraska pospolitego:)

tel. kontaktowy: 530108109

Blanka

Blanka


Wiem, że na pewno każdy chciałby mieć małego słodkiego kociaczka, a ja nic nie poradzę na to, że już urosłam. Mogę Cię jednak zapewnić, że nie mam jeszcze nawet roku i przede mną wiele kocich lat w których każdego dnia będę się odwdzięczać całym serduszkiem za podarowany dom! No to kiedy po mnie przyjeżdżasz?

tel. kontaktowy: 530 108 109

Jak umieścić ogłoszenie na stronie?

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby oddać jakiegoś zwierzaka do adopcji, do przesyłania zgłoszeń na nasz "adopcyjny" adres email: adopcje@animals.lublin.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię zwierzaka,
  • co najmniej jedno zdjęcie,
  • krótki opis (2-5 zdań),
  • dane tymczasowego właściciela: imię, nazwisko, adres (dane właściciela nie będą umieszczone na stronie),
  • numer telefonu nie jest wymagany, ale - umieszczony przy ogłoszeniu - na pewno ułatwi kontakt z Ogłoszeniodawcą.

Po zaakceptowaniu, ogłoszenie adopcyjne znajdzie się na tej stronie. Chętni do zaadoptowania zwierzaka będą mogli wysłać maila do Ogłoszeniodawcy poprzez formularz na stronie.